Návrh úsporného řešení domu

Služby Návrh úsporného řešení domu

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s komplexním řízením i dodávkám technologií v rámci “TZB- technického zařízení budov” jsme schopni poskytnout klientovi profesionální  “neobchodní” poradenskou činnost.

Zákazník přijde s vybraným projektem, který mu navrhl projektant - architekt a my mu na základě dostupných zdrojů energie (plyn na pozemku, el. energie, pozice střechy vůči jižní světové straně - možnost využití sol. energie) a jeho preferencí načrtneme co nejjednodušší a efektivní schéma vytápění / chlazení / rekuperace. Na základě takto získaných informací navrhneme řídící systém, který zajistí nejen dobrou ekonomiku provozu, ale také požadovaný  komfort ve všech prostorách domu. 

Současně nabízíme  činnost  “inženýring”, kde se spojíme s jednotlivými profesemi, které se podílejí na stavbě budovy a zkoordinujeme návaznosti dodávek díla. Tato činnost je klíčová v souvislosti se zajištěním plynulosti stavby a po dokončení zůstáváme klientovi partnerem při řešení veškerých případných závad  nebo potřeb přenastavení  provozních parametrů.

 

 

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce.

Fotoalbum

Máte zájem o návrh úsporného řešení domu?

Napište nám

Kontaktní formulář