O nás

O nás

Strategie

  • Chceme být vaším partnerem, ne s vámi bojovat o peníze.
  • Chceme pro vás být partnerem, kterému důvěřujete a na kterého se můžete s radostí obrátit a to dlouhodobě.
  • V poradenství jsme k vám vždy upřímní, ačkoliv možná občas uslyšíte něco, co slyšet nechcete.
  • Náš hlavní nástroj je chytrý řídící systém, díky kterému propojujeme mnoho oborů lidského snažení a získáváme tak know-how, který konkurence jen tak rychle nezíská. Proto jsme schopni velice rychle a bez obchodní zaujatosti nabízet vhodná řešení.
  • Know-how spojíme s precizností, urputností a tahem na branku a snažíme se tak být vždy krok před konkurencí.
  • Umíme vyřešit složité, komplexní zadání. Máme zkušenosti z mnoha oborů a umíme tyto obory mezi sebou správně propojit. Kromě základních technických parametrů vycházíme hlavně z vašich konkrétních potřeb a požadavků, protože právě s vámi bude vaše budova či byt denně komunikovat.
  • Jsme malá firma, proto vám můžeme zaručit osobní přístup a pružné řešení problémů.

Vize

Chceme být technologickou společností, která je špičkou v oboru měření a řízení  alternativních zdrojů energií v budovách. Můžeme toho dosáhnout díky přesahu vědomostí a zkušeností do ostatních oborů, na které naše služby a řešení navazují.

Cíle

Cílem je udržitelný rozvoj společnosti. To nejde bez perfektně udělané práce, dobré komunikace se zákazníky a otevřenosti ke všem spolupracujícím stranám. 


Základní informace o firmě

Společnost Brand-Tech s.r.o. působí na trhu od roku 1997 (dříve ADP CZ, a.s.) a zabývá se dodávkami informačních a řídicích systémů, integrační činností při realizaci složitějších projektů a servisními pracemi v oblasti softwaru a hardwaru. Součástí dodávek jsou i odborná a uživatelská školení a následný komplexní servis.

Hlavní a současně progresivní výrobní program společnosti je univerzální softwarové i hardwarové řešení problematiky úspory energie při vytápění budov pomocí inteligentního systému řízení. Regulace se týká jak běžných zdrojů tepla, jako jsou kotle na tradiční paliva, tak alternativních energetických jednotek: tepelných čerpadel či solárních panelů. Aplikace je vhodná jak pro byty, rodinné domy, hotely i administrativní budovy.

Nabízené řešení “Inteligentní dům” s obchodním názvem “Kobra®” reaguje na trvale se zvyšující ceny energií a je v souladu s účastí společnosti naprojektu Ministerstva průmyslu a obchodu “Trvalá prosperita” s názvem “Snižování energetické náročnosti budov inteligentními systémy řízení”. Odborné zázemí tohoto projektu zajišťuje další partner, kterým je stavební fakulta ČVUT, katedra TZB. Know-how tohoto řešení je chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví pod číslem PUV 2007-19209.


Ceny

Koordinujeme projekční kanceláře, dodavatele technologií a montážní firmy. Projekt zakončujeme nasazením vlastní technologie “Inteligentní dům”. Integrací všech aktivit včetně vlastní výroby elektroniky a softwaru můžeme nabídnout komplexní řešení za velmi příznivé ceny. Pro přesnou cenovou nabídku nás kontaktujte.


Naši partneři

Od roku 2013 spolupracujeme s architektonickým ateliérem Versatile. V kooperaci jsme navrhli a zrealizovali mnoho projektů hlavně rezidenční výstavby.

odkaz na web

Pro společnost Restyl realizujeme projekty měření a regulace – MaR. V Libereckém kraji jsou naším obchodním i technickým zastoupením.  

odkaz na web

iQTEC je náš dodavatel hardware a software. Naše zkušenosti a testování zase pomáhají při vývoji nové nadčasové elektroniky pro inteligentní budovy. 

odkaz na web


Jsme partnerem na poli měření a regulace pro stropní vytápění a chlazení. Oboustranná spolupráce tento unikátní topný systém přináší i k našim zákazníkům domů.

odkaz na web

S M-TECH SOLAR řešíme veškeré fotovoltaické a hybridní fotovoltaické elektrárny. Od žádosti přes realizaci až po vyřízení dotace. 

odkaz na web

Za dlouholeté zkušenosti se systémem Kobra vděčíme naší mateřské společnosti ADP CZ, a.s. Společně stále realizujeme TZB pro budovy všech typů a velikostí.

odkaz na web

Vedení společnosti

Petr Brůha

Jakub Brůha


Jan Řanda

Montér měsíce

Lukáš Bálek

Kontaktní formulář