Využití solární energie

Služby Využití solární energie

Dodáváme systémy získávající elektrickou energii ze slunce pomocí fotovoltaických panelů i tepelnou energii pomocí systému solárních teplovodních panelů.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) získává energii pomocí fotovoltaických panelů. Instalujeme vysoce kvalitní japonské díly Kyocera, ze kterých měníme stejnosměrný proud na střídavý pomocí německých měničů Fronius, takže celá sestava dosahuje nejvyšší životnosti a také účinnosti.

V případě přebytků elektrické energie ji ukládáme do akumulační nádoby a boileru s pomocí eletrických topných tyčí.

Pro koho jsou FVE určeny?

Navrhujeme fotovoltaické elektrárny jak pro rodinné domy, tak pro administrativní budovy a haly v závislosti na aktuální spotřebě v místě instalace. Řízení obstarává náš chytrý systém Kobra. Postará se i o zpracování případných přebytků, které vznikají nepravidelným používáním spotřebičů v budově. 

Finanční podpora FVE

V současné době se k realizaci FVE váže možnost získání dotace od státu ve výši 60 000 Kč. S jejím získáním zákazníkovi pomůžeme, protože součástí kompletní realizace projektu je zajištění veškerých dokumentů pro její dosáhnutí.

 

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce.

Reference

RD v západních Čechách

RD v západních Čechách

Rozsáhlejší rodinný dům výtápěn tepelným čerpadlem země-vzduch, solárním teplovodním systémem a elektrickými záložními…

Detail Všechny reference


Fotoalbum

Chcete využívat solární energii?

Napište nám

Kontaktní formulář