Inteligentní dům

Služby Inteligentní dům

Představa inteligentního domu je většinou složité sídlo plné nejnovější elektroniky, audio-video systémů, složitých funkcí a nepochopitelného systému ovládání. Ve společnosti Brand-Tech jsme to vzali z opačného konce. Ať se jedná o víkendové sídlo či výrobní areál, vždy nám jde nejdříve o to, jak technologii celého domu co nejvíce zjednodušit a zachovat jeho užitnou hodnotu. Teprve po nezbytných úpravách stávající technologie nasazujeme chytré systémy, které dům řídí.

Řídící systém Kobra

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce. Systém Kobra je jednoduše ovladatelný, uživatelsky snadný na instalaci, ale přitom vyniká robustností průmyslových systémů. Klientovi zaručujeme jednoduchost, přehlednost a odolnost řešení s nízkou pořizovací cenou.  Každý dům je pro nás unikátním projektem.

Podpora chytrého domu

Naše péče o zákazníka nekončí předáním hotového díla. Ve spolupráci pokračujeme i po předání, protože jsme si plně vědomi, že požadavky na komfort domova se můžou časem zásadně měnit. Tím klientům zaručujeme, že chytrý dům bude chytrý i za deset let.

 

Reference

Horský dům

Horský dům

Horský dům jako nepravidelně obývaný objekt klade důraz na možnost ovládání vytápění a kontrolu chodu technologií vytápění ať…

Detail Všechny reference


Fotoalbum

Máte zájem o inteligentní dům?

Napište nám

Kontaktní formulář