Pro architekty

Řešení Pro architekty

Společnost Brad-Tech spolupracuje s architektonickými kancelářemi na různých úrovních. Od pouhého poradenství přes pomoc s projektováním ke kompletnímu řešení dle požadavků klienta. Specializujeme se na inteligentní řešení vytápění a všeobecného přehledu a komfortu v bytech, rodinných domech, bytových domech, multifunkčních, administračních nebo průmyslových objektech.


Poradenství

Pro architektonická studia  poskytujeme poradenství o automatizaci a technickém zařízení budovy. Spolupracující architekty pravidelně informujeme o nejnovějších technologiích a trendech v automatizaci budov. 

Návrh

Při návrhu inteligentního domu zcela respektujeme navržené architektonické řešení, do kterého umíme začlenit veškerý možný komfort spojený s tepelnou pohodou a kvalitou životního prostředí. Standardem je vzdálené ovládání díky chytrému systému Kobra.

Dohled

Jako doplňkovou službu nabízíme vzdálený dohled nad chodem budovy, který zabrání kolapsu při závadě, ale zároveň zajistí šetrnější chod a delší životnost technologií. Díky chytrému systému Kobra dokážeme přes mobilní aplikaci kontrolovat stav objektu.


Řešení inteligentního domu pro architekty

Ukázka studie zdroje vytápění, kterou Brand-Tech ve spolupráci s architektonickou kanceláří provedla


Reference

Versatile architekti

Versatile architekti

Jsme technická podpora pro projekty vycházející z dílny Versatile, kde společně s architekty a jejich klienty navrhneme…

Detail Všechny reference

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám

Kontaktní formulář