MaChR - Měření a chytrá regulace

Služby MaChR - Měření a chytrá regulace

Mnohaleté zkušenosti s provozem systémů MaR v budovách všech typů a velikostí v kombinaci s použitím moderních technologií staví Brand-Tech s.r.o. do pozice pokrokové společnosti, která se na tento obor v posledních letech zaměřuje. Robustní hardwarové řešení systému Kobra zaručuje stabilitu provozu celého systému po dlouhá léta a jeho jednoduchá nahraditelnost pak řeší rychlou nápravu případné poruchy a to v řádu desítek minut. 

Trvalý vývoj softwaru pak umožňuje kombinovat klasické požadavky na MaR v budovách s novými funkcemi, které jsou navázány na moderní informační technologie. Díky tomu dokáže systém upozornit správce budovy na únik vody v konkrétním odečtovém místě, přesažení kritické teploty v jednotlivých prostorách budovy nebo například zhoršení výkonu tepelných zdrojů. Tím dokáže předejít havárii nebo ji v nejkratším možném čase odhalit a zabránit větším škodám nebo odstávkám. 

V neposlední řadě při budování nových MaChr systémů automatizujeme odečty energií, které usnadní práci správcovské firmě. 

 

 

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce.

Reference

Bytový dům v Karlových Varech

Bytový dům v Karlových Varech

Zateplený panelový dům po revitalizaci se 40 bytovými jednotkami a 90 obyteli společnost Brand-Tech odpojila od…

Detail Všechny reference


Fotoalbum

Zaujala vás tato služba?

Napište nám

Kontaktní formulář