Tepelná čerpadla s měřením COP

Služby Tepelná čerpadla s měřením COP

Pomůžeme Vám zorientovat se v nabídce tepelných čerpadel. Díky měření COP máme unikátní databázi, díky které Vám můžeme poradit při výběru vhodného čerpadla. Měřením COP u stávajícího čerpadla Vám pomůžeme vyhodnotit jeho efektivitu, případně nastavit efektivní řízení.

Co pro Vás změříme?

Výhodou měření COP je trvalý přehled o jeho provozu a hlídání správné funkčnosti (skutečné účinnosti v provozu = Coefficient Of Performance) z domova i mimo něj. Porovnáváme v reálném čase příkon a výkon tepelného čerpadla. Navíc lze rozšířit řízení o další funkce chytrého domu bez potřeby pořizování řídícího procesoru.

Pro koho je měření COP určeno?

Měřit COP by dle našeho názoru měl každý, kdo chce znát reálný přínos svého tepelného čerpadla. Měření je možné nastavit jak u nového tepelného čerpadla, tak u čerpadla, které již funguje.

Při dodávce tepelného čerpadla společností Brand-Tech s.r.o. máte tuto funkci automaticky v ceně dodávky a po celou životnost se vzdálený dohled stará o to, aby COP stroje odpovídalo parametrům udávaných výrobcem.

 

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce.

Reference

RD v západních Čechách

RD v západních Čechách

Rozsáhlejší rodinný dům výtápěn tepelným čerpadlem země-vzduch, solárním teplovodním systémem a elektrickými záložními…

Detail Všechny reference


Fotoalbum

Máte zájem o tepelné čerpadlo s měřením COP?

Napište nám

Kontaktní formulář