Tepelná čerpadla s měřením COP

Služby Tepelná čerpadla s měřením COP

Pomůžeme Vám se zorientovat v nabídce tepelných čerpadel. Díky měření COP máme unikátní databázi, díky které Vám můžeme poradit při výběru vhodného tepelného čerpadla. Měřením COP u stávajícího tepelného čerpadla Vám pomůžeme vyhodnotit jeho efektivitu, případně nastavit efektivní řízení.


Jaké druhy tepelných čerpadel nabízíme?

vzduch/voda

Ideální pro budovy s malým nebo žádným pozemkem. Toto čerpadlo totiž odebírá energii přímo z vnějšího vzduchu a využívá ji k ohřevu vody v topném systému budovy. 

vzduch/vzduch

Funguje na stejném principu jako čerpadlo vzduch / voda, ale s tím rozdílem, že cílovou destinací tepla není topný systém, ale přímo vzduch v budově.

země (PLOCHA)/voda

Vhodné pro budovy s velkým pozemkem. V půdě jsou umístěny hadice naplněné kapalinou, která se ohřívá, které pak přenese přes tepelné čerpadlo dovnitř budovy.

země (VRT)/voda 

Pracuje podobným principem, jako tepelné čerpadlo země / vodní plocha. Neohřívají se ale hadice těsně pod povrchem, ale kapalina v sondě zavedené hluboko ve vrtu.

voda (STUDNY)/voda 

Toto zařízení čerpá teplo ze spodní vody. Voda se přečerpá do výměníku čerpadla a po ochlazení se vrátí zpět do země. V průmyslu může sloužit i k vyoužití odpadního tepla. 

VODNÍ PLOCHA/VODA

Vhodné pro budovy v blízkosti vodní plochy. Na dno rybníka nebo jiné vodní plochy se umístí hadice s kapalinou, která se ohřívá teplem z vodního zdroje. 


Co děláme v Brand-Tech jinak?

  1. Navrhneme pro vás ten nejlepší druh tepelného čerpadla. Bereme v potaz všechny faktory, aby pro vás byla zvolená varianta finančně i energeticky výhodná.
  2. Dodáváme originální díly značek Mitsubishi, Nibe, IVT a další s prodlouženou zárukou.
  3. Brand-Tech zařízení odborně namontuje a uvede do provozu.
  4. Tím však servis nekončí. Zařízení neustále sledujeme on-line a detailně měříme výkon řídícím systémem Kobra. Porovnáváme v reálném čase příkon a výkon tepelného čerpadla a nacházíme tak pro vás tu nejvýhodnější variantu. Na všechna naše čerpadla se vztahuje prodloužená záruka 7 let. 
Tepelné čerpadlo země/vzduch Mitsubishi

tepelné čerpadlo země / vzduch Mitsubishi Zadona


Reference

Vila Na Vyhlídce

Vila Na Vyhlídce

"Chtěl jsem inteligentní dům, který by se sám staral o vytápění a zajistil mi tak tepelný komfort."

Detail Všechny reference

Chcete se o tepelných čerpadlech dozvědět víc?

Napište nám

Kontaktní formulář