Pro majitele nemovitostí

Řešení Pro majitele nemovitostí

Majitelům nemovitostí nabízíme tyto služby:


Proč si vybrat právě BrandTech?

  • poradíme s novým nebo už rozdělaným projektem
  • nabízíme komplexní řešení chytré nemovitosti nebo jen třeba poradenství při výběru technologie
  • díky mnohaletým zkušenostem a neustálému sledování stovek nainstalovaných zařízení víme přesně, co se pro váš objekt hodí
  • v rámci komplexního řešení jsou například služby jako vzdálené odečty elektřiny a vody nebo ovládání celého domu přes mobilní aplikaci Kobra

objekt řízený inteligentním systémem Kobra


Řešení na míru

U nás si tu pravou službu vyberete. Nabízíme poradenství s novým či již rozdělaným projektem, díky mnoholeté zkušenosti a neustálému sledování dokážeme poradit s výběrem vhodné techniky. Mezi naše hlavní služby patří komplexní řešení pro rodinné domy, byty, kancelářské budovy, průmyslové areály nebo polyfunkční objekty. 

Vymyslíme řešení padnoucí na míru vašemu objektu. Chcete ovládat topení, zastínění, osvětlení nebo zabezpečení jednoduše ze svého telefonu? Chcete ušetřit na poplatcích za elektřinu a usnadnit si odečty elektřiny?

Dodáváme unikátní řídící systém Kobra, což je účinný nástroj nejen pro řízení, ale také pro měření spotřeb a bezobslužný dohled nad provozem technologií v budově. Díky dokonalému přehledu o všech provozních veličinách a provozu včetně historických hodnot  všech měření sahajících až dva roky zpět lze provádět dohled a správu bezobslužně.  Systém alertů hlídá všechny abnormality v systému a okamžitě formou emailu, či SMS informuje odpovědné osoby, které provedou vzdáleně analýzu problému a následně v případě potřeby zásahu jednají cíleně a efektivně objednáním konkrétního servisu. Takto lze zajistit plynulý provoz soustavy, aniž by se případné problémy dotkly uživatelů bytů či  nebytových prostor v domě.

Kromě pomoci s řízením domu nabízme i pomoc při optimalizaci chodu technologií. Výsledkem je lepší ekonomika provozu, do které se promítnou i nižší náklady na opravy díky menšímu opotřebení zařízení.


 

Reference

Bytový dům v Praze – 120 bytových jednotek

Bytový dům v Praze – 120 bytových jednotek

Kompletní výměna ležatých rozvodů, odpojení od teplárny a vybudování plynové kotelny o celkovém výkonu 400 kW s plně…

Detail Všechny reference

Chcete se dozvědět víc?

Napište nám

Kontaktní formulář