Průmyslové areály

Slovník pojmů / Průmyslové areály

Průmyslové areály

Společnost Brand-Tech si bez problému poradí se zastřešením služeb velkého průmyslového areálu.

Představte si obrovskou výrobní halu nebo rozlehlý sklad. Taková hala bude jistě plná přístrojů, bude vyžadovat odlišné podmínky pro vnitřní a vnější prostředí, bude potřebovat monitorovat chod výroby, zabezpečení nebo vytápění či chlazení. S naší technologií na míru je všechno možné.

Hlídání čtvrthodinového maxima

Čtvrthodinové maximum je počet kW, které je možné odebrat za 15 minut. Zde se můžete dočíst, jak efektivně hlídáme dodržování tohoto provozního pravidla.

Vnitřní prostředí

Stejné služby, které nabízíme například u inteligentního domu, jsou možné zrealizovat ve velkém i u průmyslových areálů. Vytápění, chlazení, VZT, zastínění nebo řízení intenzity osvětlení pracovních ploch, které přinese znatelné ušetření nákladů. Při návrhu řešení dbáme také na využití energie z odpadního tepla.

Monitoring chodu technologie výroby

Náš inteligentní systém Kobra sleduje a v reálném čase vyhodnocuje jak provozní technologie jako světla, klimatizace, napájení nebo odvod tepla, tak i všechny výrobní technologie. Zaměstnavatel jistě ocení sledování spínaní jednotlivých strojů v továrně, na základě kterého dokáže vyhodnotit, jak produktivní je konkrétní zaměstnanec nebo celá směna. Systém také samozřejmě kontroluje nepřekročení čtvrthodinového maxima. Umí také komunikovat se samostatným zabezpečovacím systémem haly.

Monitoring a odečty spotřeb energií

Z provozních technologií je nejzajímavější komplexní sledování spotřeb energií a generování automatických přehledných výpisů a odečtů. Umíme data implementovat do zavedených podnikových systémů. Sebraná data systém vyhodnocuje a pružně na ně reaguje, dokáže si vzít energii z nejvýhodnějšího zdroje, případně třeba regulovat intenzitu osvětlení pracovních ploch.

Kontaktní formulář