Dodávka systému vytápění či chlazení

Služby Dodávka systému vytápění či chlazení

Nabízíme sofistikovaný přístup k vytápění a chlazení Vašeho domu. Zvyšujeme komfort a snižujeme náklady na chod domácností i podniků.


Proč chytře vytápět nebo chladit dům?

Vytápění chytrého domu
Zónová regulace chytrého domu
Chlazení chytrého domu

Vždycky jsme se zajímali o složité topné systémy, komplikované návrhy strojoven a alternativní zdroje energie, ale hlavně – toužili jsme všechny tyto technologie propojit dohromady. Díky letitým zkušenostem a inteligentnímu systému Kobra Vám můžeme nabídnout špičkové technologie.


4 důvody, proč chytře vytápět nebo chladit 

  1. Lepší distribuce tepla či chladu, nevytápíme či nechladíme místa, kde to není potřeba.
  2. Díky efektivnímu zacházení s energiemi a systémy vzniká značná provozní úspora. Nikdy se nestane, aby systém vytápěl a chladil zároveň.
  3. Sami si v kalendáři vytvoříte režim, podle kterého bude vaše domácnost vytápěna. 
  4. Možnost řídit vytápění a chlazení na dálku prostřednictvím Vašeho telefonu, tabletu či počítače v aplikaci Kobra.

Komplexní řešení

1 - poradenská a projekční činnost

Na samém začátku nám majitel domu vylíčí své představy o tom, jak by měl technologicky fungovat jeho chytrý dům. Vybereme společně s ním ten nejhospodárnější zdroj vytápění přímo pro danou lokalitu. Následně mu můžeme vytvořit i projekt vytápění s návrhem celé technické místnosti.

2 - měření a inteligentní regulace

Kobrou řídíme celou technologii výroby tepla, následně jeho distribuci (metodou zónové regulace — vlastního teplotního kalendáře pro každou místnost), kromě toho ale i ovládání žaluzií, bazénu, klidně ale i světel či spínání zabezpečovacího systému – možností je mnoho.

3 - optimalizace a servis

Optimalizujeme systém inteligentního domu na takovou úroveň, aby fungoval hospodárně a zároveň komfortně. Všechny hodnoty si muže majitel nastavit sám, nebo mu s tím pomáháme my.

4 - monitoring a dohled

Monitorujeme chod systému, spoustu případných problémů jsme schopni vyřešit i na dálku, protože vidíme, kde přesně je problém, a povoláme právě toho technika, který zodpovídá za danou technologii ve vašem chytrém domě.


Reference

Inteligentní byt Liberec

Inteligentní byt Liberec

Pro nový moderní byt v Liberci jsme navrhli a realizovali komplexní řešení. 

Detail Všechny reference

Máte zájem o systém vytápění či chlazení?

Napište nám

Kontaktní formulář