Budova firmy RESTYL

Služby / Inteligentní dům / Budova firmy RESTYL

Budova firmy RESTYL

Navrhli jsme komplexní řešení kancelářské a výrobní budovy.

Celá budova je propojena řídícím systémem Kobra, díky kterému lze ovládat takřka vše.

Díky zónové regulaci je možné nastavit v každé místnosti jinou teplotu pomocí podlahového vytápění. Osvětlení schodiště je také možné ovládat přes centrální systém, stejně tak venkovní osvětlení budovy. Nasvícení loga společnosti na fasádě dokonce reaguje na východ a západ slunce.

Na příchod a odchod zaměstnanců naopak reaguje vjezdová brána, která je napojena na pracovní dobu. Kdykoliv je možné ji otevřít pomocí telefonu třeba z druhého konce světa. I zabezpečení celého areálu je propojeno s řídícím systémem Kobra.

Žaluzie jsou v nepřetržitém kontaktu s meteostanicí, takže pružně reagují na sluneční svit. Při ostrém slunci regulují průnik světla do kanceláří, při slabším svitu se naopak žaluzie automaticky natáčí tak, aby se do budovy dostalo světla co nejvíce.

Vytápění a teplou užitkovou vodu obstará tepelné čerpadlo, které je také napojené na Kobru. Kromě klasického měření spotřeb energií umí Kobra také změřit spotřebu energií pracovních strojů v jednotlivých směnách a tím pádem vyhodnotit výkonnost jednotlivých zaměstnanců.

Kontaktní formulář