V jaké fázi začít řešit inteligentní dům?

Články / V jaké fázi začít řešit inteligentní dům?

Poradíme vám, kdy je ideální oslovit naši společnost s plánováním inteligentního komplexního řešení vaší domácnosti.

Jak to dnes běžně chodí

Oslovíte firmu zabývající se řešením inteligentního domu, která vám navrhne řešení a implementuje řídící systém s ohledem na své zkušenosti a znalosti z oblasti TZB. Protože se návrh systému soustředí pouze na svoji funkci a nezohledňuje ostatní technologie, funguje systém v rámci vlastního ekosystému, nekomunikuje často s ostatními systémy, a tak nenaplňuje zcela poslání inteligentního řídicího systému v domě.

Náš přístup

Ideální doba, kdy nás kontaktovat, je kdykoliv před zpracováním dokumentace o provedení stavby (DPS). Sejdeme se u dobré kávy v naší kanceláři, předvedeme, jak funguje náš systém Kobra online a vymyslíme vám řešení dle vašich požadavků a představ, a jelikož se nezabýváme pouze řídícími systémy, ale dokážeme navrhnout projekty pro vytápění, chlazení, vzduchotechniku a ústřední vytápění. Poradíme vám, jak správně projekt sestavit, aby vznikl ucelený koncept zohledňující ostatní systémy v domě. Z našeho pohledu není inteligentní dům pouze o ovládání světel, ale hlavně o zajištění ideálního vnitřního prostředí ve vašem domě. Navrhneme vám DPS elektroinstalace – kamerového a zabezpečovacího systému, měření a regulace, projektu ústředního topení, chlazení a vzduchotechniky.

Máme velký zájem na tom, abyste se ve svém vlastním domě cítili komfortně a pohodlně. Proto je investice s určitou návratností do perfektně zpracovaného systému inteligentní řízení s návazností na vytápění a další technologie lepší než zlaté kliky na dveřích.

Jak probíhá realizace

O tom se více dozvíte v našem dalším článku.

Zaujalo vás toto řešení? Napište nám!


Kontaktní formulář