Pro správu a údržbu nemovitostí

Řešení Pro správu a údržbu nemovitostí

 

Systém Kobra je účinný nástroj nejen pro řízení, ale také pro měření spotřeb a bezobslužný dohled nad provozem technologií v budově. Díky dokonalému přehledu o všech provozních veličinách a provozu včetně historických hodnot  všech měření sahajících až dva roky zpět, lze provádět dohled a správu bezobslužně.  Systém alertů hlídá všechny abnormality v systému a okamžitě formou emailu, či SMS informuje odpovědné osoby, které provedou vzdáleně analýzu problému a následně v případě potřeby zásahu jednají cíleně a efektivně objednáním konkrétního servisu. Takto lze zajistit plynulý provoz soustavy, aniž by se případné problémy dotkly uživatelů bytů či  nebytových prostor v domě.

Měření spotřeb pomocí M-BUS a následné zpracování. I tento požadavek pomocí certifikovaných měřících zařízení a sběrnice M-BUS zajistí Kobra a pomocí pravidelných výpisů spotřeb usnadní provozovateli náročnou práci s účtováním. Jako bonus umíme zajistit průběžný pohled každého uživatele bytu či prostor na svá měřící zařízení, což umožňuje znát svoji aktuální spotřebu. Ve výsledku se uživatelé zbaví nepříjemných překvapení z nákladů na spotřebu a správa se vyhne nedůvěře v účtování.

Kromě pomoci s vyhodnocením složitějších provozních abnormalit nabízme i pomoc při optimalizaci chodu technologií. Výsledkem je lepší ekonomika provozu do které se promítnou i nižší náklady na opravy díky menšímu opotřebení zařízení.

Výhody správy nemovitostí s BrandTechem

  1. Měření spotřeby a bezobslužný dohled pomocí systému Kobra
  2. Alerty pomocí sms a e-mailu
  3. Měření pomocí M-BUS a jednoduché účtování
  4. Průběžný pohled na spotřebu
  5. Optimalizace chodu technologií a spotřeby energií

  6.  

Reference

Tvrz Krassa

Tvrz Krassa

Tvrz Krassa je vyjímečná stavba nejen svojí historií a možnostmi, které pro návštěvníky nabízí, ale i…

Detail Všechny reference

Hledáte řešení pro správu a údržbu nemovitostí?

Napište nám

Kontaktní formulář