Pro majitele domu nebo bytu

Řešení Pro majitele domu nebo bytu

Po krátkém seznámení z jeho vizí nabídneme investorovi bytového či rodinného domu ONLINE prezentace již hotových, záměru klienta podobných staveb, které poslouží jako inspirace pro další  vývoj vlastního domu. Nabízíme moderní řešení, která vyplývají nejen z naší invence, ale také ze zkušeností našich náročných zákazníků, které nás informují o potřebách dnešní rodiny. Součástí prezentace je seznámení se s technologiemi vytápění, alternativních zdrojů tepla (tepelná čerpadla, solární systémy, fotovoltaické elektrárny), chlazení, VZT a dalších.  Hlavou všeho dění v domě je systém Kobra, který nejen vše řídí, hlídá a měří, ale hlavně umožní intuitivní ovládání a nastavení všech parametrů. Výsledkem naší práce je komfort a úspora energie a díky šetrnému zacházení také citelné prodloužení životnosti ovládaných technologií.

Vzdálený dohled z mobilního zařízení či počítače je samozřejmou součástí řešení.

Nabízíme i servisní dohled. Použitím kritických veličin signalizujících poruchu či jiná nestandardní chování můžeme zajistit okamžitou opravu nebo nastavení parametrů ještě dříve, než se projeví diskomfortem v domě.

Pro majitele či provozovatele bytového domu je důležité měření spotřeb tepla, vody a energie. I tento požadavek pomocí certifikovaných měřících zařízení a sběrnice M-BUS zajistí Kobra a pomocí pravidelných výpisů spotřeb usnadní provozovateli náročnou práci s účtováním. Jako bonus umíme zajistit průběžný pohled každého uživatele bytu na svá měřící zařízení a kontrolovat tak svoji spotřebu.

Nabízíme

  1. Náhled skutečných realizovaných projektů
  2. Vysvětlení aktuálních možností, výhod a nevýhod jednotlivých řešení
  3. Inteligentní dům Kobra
  4. Vzdálený dohled
  5. Kontrola a servis
  6. Měření spotřeby pomocí certifikovaných měřících zařízení
  7. Průběžný přehled vlastních spotřeb pro každého nájemníka

Reference

Vila Na Vyhlídce

Vila Na Vyhlídce

"Chtěl jsem inteligentní dům, který by se sám staral o vytápění a zajistil mi tak tepelný komfort."

Detail Všechny reference

Hledáte řešení pro Váš dům či byt?

Napište nám

Kontaktní formulář