Odpojení BD od teplárny

Služby Odpojení BD od teplárny

Zdají se Vám teplárny příliš drahé nebo se jen chcete stát nezávislými na centrálním zdroji vytápění? Zvedající se ceny zásobování teplem nás motivovaly k hledání úspory. Odpojíme Váš byt, panelový dům či administrativní budovu od centrálního zdroje tepla a vybudujeme pro Vás plynovou kotelnu nebo postavíme sofistikovanou kaskádu tepelných čerpadel. To vše v nejvyšším technologickém standardu a s dalšími možnostmi pro měření a účtování spotřebované energie bytovým jednotkám.

Zaručujeme snížení ročních nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody minimálně o 40 %.  Dále garantujeme snížení nákladů na vyrobenou 1 kW tepla o 35 %.

Odpojení od teplárny nabízíme pro:

  • Byty
  • Panelové domy
  • Administrativní budovy

Zajistíme za Vás rozhodovací procesy v družstvu či sdružení vlastníků jednotek, nezbytné projekční a legislativní kroky, lobbing, otázky financování, složité technologické zadání, velké množství předvýrobních příprav, omezené časové a prostorové podmínky realizace, plynulé uvedení do provozu. Výsledkem naší práce je kompletní celek - balík obsahující unikátní know-how služeb, produktů a technologií, který funguje od začátku spolupráce až po další desítky let po uvedení soběstačné výroby tepla do provozu. Následně nabízíme dlouholetou podporu a servisní služby.

Pravidelný servis

Kompletní správa a pravidelný servis technologie po dobu životnosti je hrazena na naše náklady. Pro zpracování analýzy výhodnosti odpojení nás prosím kontaktujte. Administrativní proces povolení odpojení a stavebního povolení není záležitostí jednoho měsíce, proto se do boje pusťte co nejdříve.

Pro návrh a výpočet výhodnosti odpojení právě Vašeho domu nás prosím kontaktujte. 

Zajišťujeme i právní poradenství a servis potřebný k odpojení od CZT. 

Zajišťujeme finanční servis, kdy úrok úvěru pro SVJ se aktuálně pohybuje okolo 1,5-2 % ročně s půjčením na 20 let. Ve výsledku ročně SVJ zaplatí provoz nového zdroje tepla, splátky za úvěr a ještě vniknou úspory na ve společném fondu oprav nebo lze snížit obyvatelům zálohy na teplo. 

 

Používáme vlastní řídicí systém Kobra, díky kterému jsme schopni poskytnout neomezené funkce a dlouhodobou podporu přímo od výrobce.

Reference

Bytový dům v Praze - 120 bytových jednotek

Bytový dům v Praze - 120 bytových jednotek

Kompletní výměna ležatých rozvodů, odpojení od teplárny a vybudování plynové kotelny o celkovém výkonu 400 kW s plně…

Detail Všechny reference


Fotoalbum

Chcete odpojit BD od teplárny?

Napište nám

Kontaktní formulář